UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU

TECHNIKI UCZENIA SIĘ (TELL)

tell_logo2019_colour_small

Czy jesteś studentem języka obcego? 

Czy martwisz się niskimi ocenami? 

Czy boisz się, że z powodu stresu będziesz dostawał niższe oceny? 

A może masz wrażenie, że uczysz się nieefektywnie? 

Czy czujesz, że ciągle jesteś zabiegany i nie masz czasu dla siebie? 

Jeśli spełniasz któryś z powyższych warunków, to właściwy moment na działanie jest teraz. Nie czekaj aż do wiosny, bo wtedy będzie już za późno. TELL us about it!
 

Jak to działa? 

Możesz zapisać się przez stronę http://tell.amu.edu.pl, po czym otrzymasz zaproszenie na indywidualną rozmowę, podczas której zdiagnozujemy, na czym polegają trudności. Na podstawie tej diagnozy możesz uczestniczyć w warsztatach w małych grupach. Dzięki wsparciu Pani Rektor ds. studenckich, a także Pana Dziekan Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, i Pani Prorektorki UAM kierująca Szkołą Nauk o Języku i Literaturze,  studenci nie muszą ponosić żadnych kosztów związanych z otrzymaną pomocą.
 

Dlaczego? 

Obserwujemy, że każdego roku wielu studentów pierwszego roku nie zdaje egzaminów i rezygnuje ze studiów. Części z nich brakuje motywacji, nie mogą połączyć dwóch kierunków studiów lub dochodzą do wniosku, że filologia nie jest dla nich. Ale niestety jest też dużo studentów, którzy nie zaliczają roku, mimo że są zmotywowani i mają talent. Często dochodzi do takich sytuacji, ponieważ studenci korzystają z nieefektywnych technik uczenia się, nie potrafią organizować swojego czasu, bądź też są bardzo wrażliwi i podatni na stres, jaki wywołują testy i egzaminy. 
 

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy doświadczonymi nauczycielami i pracownikami UAM: wykładowcami języków obcych lub pedagogami. Wielu z nas już od lat wspiera studentów w procesie uczenia się. Teraz wspólnymi siłami chcemy udzielić takiego wsparcia wszystkim studentom filologii.
 
Dołącz do nas!
-->